GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
