GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Category
fr: Catégorie

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Download PDF
fr: Télécharger le PDF

en: View
fr: Voir

en: Category:
fr: Catégorie :

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Location
fr: Emplacement

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Start Date
fr: Date de début

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: (all)
fr: (tout)

en: Activity
fr: Activité

en: Schedules
fr: Plannings

en: Changed
fr: Modifié

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Print
fr: Imprimer

en: Locations
fr: Emplacements

en: Publishing status
fr: Statut de publication

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
