GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Day
ml: ദിവസം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
