GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.5) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Day
ne: दिन

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
