GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.6) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Location
bg: Местоположение

en: Authored by
bg: Написано от

en: Day
bg: Ден

en: Language code
bg: Код на език
