GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.6) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: View
ru: Просмотр

en: Category:
ru: Категория:

en: Created
ru: Создано

en: Location
ru: Место

en: Authored by
ru: Автор

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: (all)
ru: (все)

en: Activity
ru: Активность

en: Schedules
ru: Расписание

en: Changed
ru: Изменение

en: Language code
ru: Код языка

en: Print
ru: Печать

en: Locations
ru: Места

en: (optional)
ru: (факультативно)

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
