GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.7) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Forms
is: Form

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Download PDF
is: Hlaða niður PDF

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Location
is: Staðsetning

en: Authored by
is: Höfundur

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: (all)
is: (allir)

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Print
is: Prenta

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
