GroupEx PRO ( Daxko ) integration (1.0.11) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Download PDF
fi: Lataa PDF

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Location
fi: Sijainti

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: (all)
fi: (kaikki)

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: Schedules
fi: Ajastukset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Print
fi: Tulosta

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila
