GroupEx PRO ( Daxko ) integration (2.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Day
ka: დღე

en: Language code
ka: ენის კოდი
