GroupEx PRO ( Daxko ) integration (2.0.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Location
nl: Locatie

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Day
nl: Dag

en: (all)
nl: (alles)

en: Activity
nl: Activiteit

en: Schedules
nl: Planning

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: Print
nl: Afdrukken

en: Locations
nl: Locaties

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
