GroupEx PRO ( Daxko ) integration (2.0.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Location
az: Məkan

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Day
az: Gün

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Print
az: Çap et

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
