GroupEx PRO ( Daxko ) integration (2.0.0) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Location
da: Lokation

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Start Date
da: Startdato

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: (all)
da: (alle)

en: Activity
da: Aktivitet

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: Print
da: Udskriv

en: Locations
da: Lokationer

en: Publishing status
da: Publiceringsstatus
