GroupEx PRO ( Daxko ) integration (2.0.0) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Category:
kn: ವರ್ಗ:

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Activity
kn: <b>ಚಟುವಟಿಕೆ</b>

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Print
kn: ಮುದ್ರಿಸು(_P)...

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
