Group Media (3.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
