Group Media (3.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Media Settings
lt: Media nustatymai

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
