Group Media (3.0.1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Edit media
da: Redigér media

en: Asc
da: Stigende

en: Create media
da: Opret media

en: Create @type
da: Opret @type

en: Media type
da: Medie type

en: Dropbutton
da: Dropknap

en: Delete media
da: Slet medie
