Group Media (4.0.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Bundle
fa: بسته

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Media name
fa: نام رسانه
