Group Media (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Group
uk: Група

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Publisher
uk: Видавець

en: Offset
uk: Зміщення

en: Bundle
uk: Пакет

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Edit media
uk: Редагування медіа

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Create media
uk: Створення медіа

en: Create @type
uk: Створити @type

en: Media type
uk: Тип носія

en: Dropbutton
uk: Кнопка розкривання

en: Media name
uk: Назва медіа
