Group Media (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type
