Group Media (8.x-2.0-alpha11) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
