Group Media (8.x-2.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
