Group Media (8.x-2.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Group
ar: المجموعة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
