Group Media (8.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Media
gl: Medios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
