Group Media (8.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Create @type
nn: Opprett @type
