Group Media (8.x-2.0-rc2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Publisher
fi: Julkaisija

en: Delete relation
fi: Hylkää suhde

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Edit media
fi: Muokkaa tiedostoa

en: Master
fi: Isäntä

en: Create media
fi: Luo media

en: Create @type
fi: Luo @type

en: Media type
fi: Median tyyppi
