Group Media (8.x-2.0-rc3) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Groups
pt: Grupos

en: Group
pt: Grupo

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Published
pt: Publicado

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Delete relation
pt: Eliminar relação

en: Bundle
pt: Pacote

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Edit media
pt: Editar media

en: Master
pt: Principal

en: Create media
pt: Criar media

en: Create @type
pt: Criar @type

en: Media type
pt: Tipo de media

en: Edit relation
pt: Editar relação

en: Media name
pt: Nome do Media

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
pt: Adiciona %type content para grupos públicos e privados.

en: View relation link
pt: Ver link de relação

en: View relation
pt: Ver relação

en: Edit relation link
pt: Editar link de relação
