Group Media (8.x-2.0-rc3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno
