Group Media (8.x-2.0-rc3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
