Group Media (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Apply
ja: 適用

en: Publisher
ja: 出版社

en: Offset
ja: オフセット

en: Delete relation
ja: 関連を削除する

en: Bundle
ja: バンドル

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Edit media
ja: メディアを編集

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Create media
ja: メディアの作成

en: Media type
ja: メディアタイプ

en: Edit relation
ja: 関連を編集する

en: Dropbutton
ja: ドロップボタン

en: Media name
ja: メディア名

en: Adds %type content to groups both publicly and privately.
ja: %typeタイプのコンテンツを公開・非公開に関わらずグループに関連付けます。

en: View relation
ja: 関連を見る
