Group Media (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Groups
kk: Группалар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған
