Group Media (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Delete relation
sv: Radera relation

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Edit media
sv: Redigera media

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Create media
sv: Skapa media

en: Create @type
sv: Skapa @type

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Dropbutton
sv: Snabbvalsknapp

en: Media name
sv: Medianamn
