Group Media (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Delete relation
ro: Ștergeți legătura

en: Bundle
ro: Pachet

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Create media
ro: Creați media

en: Create @type
ro: Creează @type

en: Media type
ro: Tip media

en: Edit relation
ro: Editați legătura

en: Media name
ro: Nume media

en: View relation link
ro: Vezi link-ul de legături

en: View relation
ro: Vezi legătura

en: Edit relation link
ro: Editați link-ul de legătură

en: Delete relation link
ro: Ștergeți legătura de relație
