Group Media (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Bundle
be: Набор
