Group Media (8.x-2.0-alpha10) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
