GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Debug
es: Depurar

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Entity types
es: Tipos de entidad

en: The entity type
es: El tipo de entidad
