GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: The entity type
fi: Kokonaisuuden tyyppi
