GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: The entity type
hu: Az entitástípus
