GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Entity types
pl: Typy encji

en: The entity type
pl: Typ encji
