GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Debug
pt: Depuração

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Entity types
pt: Tipos de entidades

en: The entity type
pt: O tipo de entidade
