GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Debug
ru: Отладка

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: The entity type
ru: Тип сущности
