GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Debug
sv: Felsök

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: The entity type
sv: Typ av objekt
