GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Group
uk: Група

en: Debug
uk: Зневадження

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: The entity type
uk: Тип сутності
