GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: Debug
cs: Ladění

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity types
cs: Typy entit

en: The entity type
cs: Typ entity
