GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Debug
de: Debuggen

en: Entity type
de: Entitätstyp

en: Entity types
de: Entitätstypen

en: The entity type
de: Der Entitätstyp
