GroupMediaPlus (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Debug
ja: デバッグ

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Entity types
ja: エンティティタイプ

en: The entity type
ja: エンティティタイプ
