Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Group
cs: Skupina

en: Edit menu
cs: Upravit menu

en: Delete menu
cs: Odstranit menu

en: Menus
cs: Menu

en: Link title
cs: Název odkazu
