Group Menu (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Group
hr: Grupa

en: Menu
hr: Izbornik

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Delete menu
hr: Ukloni izbornik

en: Menus
hr: Izbornici
