Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Group
gl: Grupo

en: Name
gl: Nome

en: Menu
gl: Menú

en: Node
gl: Nodo

en: Edit menu
gl: Editar menu

en: Delete menu
gl: Eliminar menú

en: Menus
gl: Menús

en: Link title
gl: Título da ligazón
