Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Group
fi: Ryhmä

en: Name
fi: Nimi

en: Menu
fi: Valikko

en: Edit menu
fi: Muokkaa valikkoa

en: Delete menu
fi: Poista valikko

en: Menus
fi: Valikot

en: Link title
fi: Linkin otsikko
