Group Menu (3.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Group
lv: Grupa

en: Name
lv: Nosaukums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Node
lv: Mezgls

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Menus
lv: Izvēlnes
